Sbírka - Práh jižní Morava

Pomozte najít Café Práh svou novou tvář!

V kavárně Café Práh zaměstnáváme lidi s duševním onemocněním, kteří zde nacvičují své pracovní dovednosti potřebné pro návrat k normálnímu životu. Klademe důraz na to, aby se u nás cítili dobře jak naši zaměstnanci, tak návštěvníci, kteří se jdou posilnit lahodnou kávou či zakončit svůj den sklenkou vína. Hledáme proto novou podobu našich prostor, která by technicky vyhovovala náročnému dennímu provozu i večerní zátěži kulturních akcí. Jsme kavárna s duší v srdci Brna, která díky Vaší pomoci může najít svoji novou tvář.

Café Práh bylo, je a zůstane neziskovým prostorem, který na náročnější úpravy nemůže svým provozem vydělat. Pomozte nám i vy vylepšit prostředí Café Práh jakýmkoliv finančním příspěvkem, který můžete vhodit do pokladničky umístěné v kavárně nebo poslat na účet č. 104964736/2250. Pokud chcete vystavit potvrzení o daru, kontaktujte nás prosím na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

A na co přesně budou vybrané finance využity?

V současné době nás nejvíce trápí stav baru, který nevyhovuje aktuálním potřebám kavárny a našich pracovníků. Příspěvky proto využijeme pro jeho rekonstrukci, která je více než potřebná.  

Velký sál sousedící s kavárnou, v němž organizujeme kulturní i vzdělávací akce, potřebuje také úpravy. Abyste si lépe užili divadelní představení, koncerty či projekce, plánujeme zajistit kvalitní ozvučení a vyřešit nevyhovující akustiku, postavit pevné pódium a pořídit kvalitní závěsy pro výstavy.

Malému sálu chceme dát podobu moderní přednáškové místnosti s interaktivní tabulí, případně žíněnkami a dalším vybavením určeným pro workshopy a různorodé akce neziskovek.

Z celého srdce děkujeme všem přispěvatelům.

Veřejná sbírka „na opravy a vybavení multifunkčního kulturně vzdělávacího střediska Práh Jižní Morava ve Vaňkovce“ je registrována Krajským úřadem Jihomoravského kraje pod č.j.: JMK/29262/2016.

JT Fixed Display