Proměňte vaše nákupy v dobrý skutek - Práh jižní Morava

Rádi děláte radost nejen sobě, ale i druhým? Máme pro vás příležitost, jak si splnit obě přání najednou. Odpovědí je projekt GIVT, který vaše nákupy promění v dobrý skutek.

Dobrý skutek, který nic nestojí

GIVT je internetový portál, s jehož pomocí můžete během vašeho on-line nákupu přispět našim klientům. Ale pozor, nebude vás to stát ani korunu navíc! Portál spolupracuje s více než tisíci partnerskými e-shopy, na své si tak přijdou například milovníci módy, cestování, ale také kosmetiky, elektrospotřebičů a mnoha dalších produktů a služeb. Naprostou jedinečností projektu je právě skutečnost, že neutratíte nic navíc, GIVT totiž vámi zvolené organizaci odvede určitý počet procent již z běžné ceny transakce. Darovaná procenta se na každém e-shopu různí, celkovou částku se dozvíte vždy na konci nákupu.

GIVT dobrý skutek

GIVT pomocník udělá práci za vás

Skrze portál GIVT máte možnost podpořit také naši organizaci Práh jižní Morava. Existují rovnou dva způsoby, jak postupovat. První možností je navštívit přímo webové stránky www.givt.cz, přes které si rozkliknete vámi zvolený e-shop. Druhým jednodušším způsobem je nakupovat skrze GIVT Pomocníka. O co se jedná? GIVT Pomocník je jednoduché rozšíření prohlížeče, díky kterému už nikdy při nakupování nezapomenete udělat dobrý skutek. Pomocník je k dispozici zdarma a snadno si jej stáhnete na stránkách www.givt.cz/aplikace. Následně vám stačí rychlá registrace a už můžete nakupovat s lepším pocitem. Nemusíte se obávat, že byste na příspěvek zapomněli, Pomocník vás na možnost darovat vždy upozorní. Finance, které GIVT odvede z vašeho nákupu, nejčastěji proměňujeme v trvanlivé potraviny a další prostředky důležité pro důstojný život, které doputují přímo k našim klientům.

GIVT dobrý skutek

Děkujeme za každou vaši pomoc.

JT Fixed Display