Děkujeme Janě Studýnkové a Oblastní charitě Břeclav - Práh jižní Morava

breclav helena b 1breclav helena b 2breclav helena b 3breclav helena b 4

 

 

 

 

Za Terénní tým Břeclav a jménem naší klientky, děkujeme koordinátorce charitních dobrovolníků Janě Studýnkové a Oblastní charitě Břeclav za vstřícnou spolupráci a koordinaci dobrovolníků, kteří pomohli k dalšímu kroku ke zlidštění podmínek a vymalování bytu naší klientky, které reálně hrozila ztráta

střechy nad hlavou.

Dne 27. 10. 2017 přijela skupina zaměstnanců z ČSOB leasing plnit sociální část programu teambuildingu do Domova svaté Agáty Oblastní charity Břeclav. Srdečně děkujeme mužské části skupiny vedené ředitelem pardubické pobočky ČSOB leasing Jiřím Kvasničko, která skvělým přístupem, odhodláním a chutí pomoci svižně napenetrovala naší klientce byt, který ještě před nedávnem připomínal skladiště. Uskutečnili jsme tímto další krok k tomu, aby se podmínky v bytě zlepšily ku prospěchu klientky i spolunájemníků v domě. Za ušetřené peníze si klientka bude moci pořídit například ledničku. Nyní pro tuto starší ženu sháníme člověka, kterého bude moci zaplatit, aby jí byt vymaloval. Malý byt dva plus jedna je nyní napenetrovaný a připraven k vymalování, veškeré nářadí máme k dispozici.
V neposlední řadě děkujeme ředitelce charitního Domovu svaté Agáty, za poskytnutí zázemí pro casemanagera Terénního týmu Břeclav, který přiložil ruce k dílu a dle možností pomohl teambuildery i na Domově svaté Agáty.

JT Fixed Display