Možnosti spolupráce s lidmi se závažným DO - Práh jižní Morava

Kurz seznámí se základy práce s lidmi se závažným duševním onemocněním, umožní získat základní dovednosti, jako jsou: krizové plánování, práce s přirozenými zdroji, podpora procesu zotavení, které jsou potřebné pro práci s lidmi s duševním onemocněním. Ukáže specifické přístupy potřebné pro deinstitucionalizovanou péči u lidí se závažným duševním onemocněním a potřebné prvky propojování zdravotní a sociální oblasti. Kurz akreditovaný MPSV je určen zejména sociálním pracovníkům a pracovníkům v sociálních službách.

 

Termín kurzu:      27. 11. 2018
Čas:   9:00-17:30
Místo konání:   Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno, malý sál
Délka kurzu:   8 akreditovaných hodin
Cena kurzu:   2000 Kč
Kapacita:   12 míst
Uzávěrka přihlášek:
  10. 11. 2018
Akreditace MPSV:   2015/0531-PC/SP/VP
Přednášejí:  

Mgr. Jiří Šupa, Ph.D.

 

Kurz přiblíží možnosti spolupráce s lidmi se závažnými duševními onemocněními - popis komunitní péče, princip zotavení a psychosociální rehabilitací. Představí prvky spolupráce v triádě, tvorbu plánu s klientem a principy protikrizového plánování a zvládacích mechanismů duševního onemocnění. Popíše prvky komunitní péče, její fungování a formy case managementu. V průběhu kurzu lektor s účastníky prodiskutuje praktické příklady a nastíní řešení konkrétních problémů, se kterými se lektor a účastníci setkali při komunikace s lidmi s duševním onemocněním.

 

Pro přihlášení odešlete vyplněnou přihlášku (ke stažení zde) a na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 10. 11. 2018.

JT Fixed Display