Otevřená dílna - Práh jižní Morava

Volné využití přístrojů a nástrojů k tvorbě s různými materiály.
Účast lektora.
 
Rádi tvoříte a volný čas trávíte výtvarnými aktivitami?  Máte kreativního ducha, ale nemáte prostor se vyřádit?  Právě  pro  Vás  jsme  každé  pondělí  a  středu  otevřeli  naši  kreativní  dílnu  v Prahu. 
Dílna  je vybavena stroji a pomůckami na práci s papírem (plotr, Big shot, rýhovací deska, řezačka, výsekový stroj, razítka, embosing…) s textilem (průmyslové šicí stroje, pomůcky pro patchwork,…) se dřevem (lupinková pila, frézka, vrtačka, bruska, řezbářský stůl…) s hlínou (hrnčířský kruh, pec, pomůcky na modeláž…).
Inspirovat vás může také drát, korálky, smaltování, ubrousková technika a mnohé další.
 
 
Otevírací doba:
Pondělí 10-16hodin
Středa 10-18hodin  (příchod nejpozději do 16,30hod)

DSCF5882P1050328P1050533P1050534
 
Cena: 30Kč za vstup do dílny a využívání pomůcek + cena materiálu vybraného výrobku.
Pokud se rozhodnete naši dílnu navštívit, kontaktujte nás: 733601423
S dalšími dotazy se neváhejte obracet na Lenku Rédovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 
Dílna  je otevřena  především dospělým  tvořivým  lidem,  kteří  nemají  možnost  mít  doma  pomůcky  a materiály  k aktivitám,  které  by  se  chtěli  naučit  nebo  si  jen  vyzkoušet.  Můžete  s sebou  vzít  své  dítko, předpokládáme však, že i ono bude tvořivé a bude se společně s vámi podílet na výrobě daného výrobku, není v našich silách však zajistit hlídání nebo náhradní program. 

JT Fixed Display