Zdraví - Práh jižní Morava

Co můžeme udělat pro vaše zdraví

Všechny programy Práh jižní Morava nějakou formou přispívají ke zlepšení psychického stavu. Zaměstnání, pracovní rehabilitace, úspěšné studium, dobré rodinné a mezilidské vztahy i kvalitní trávení volného času zdraví velmi prospívají.

Ve vztahu k vaší nemoci:

  • vám můžeme pomoct lépe porozumět vašemu onemocnění, lépe je zvládat a zlepšovat jeho průběh. Podpoříme vás v procesu zotavení.
  • můžeme pomoci vaší rodině a blízkým lépe porozumět vašemu zdravotnímu stavu a poradit jim, jak se ve vašem onemocnění vyznat a jak s ním žít.

Pravidelný kontakt s pracovníky Prahu umožní sledování vašeho psychického stavu. Když pracovníci rozeznají, že se zdravotní stav začíná zhoršovat a blíží se relaps, mohou vám pomoct relaps zvládnout, pomohu vám včas kontaktovat lékaře nebo terénní tým, který vás může navštívit v místě bydliště.

Spolupracujeme s ambulantními psychiatry a praktickými lékaři, můžeme vás k vašemu lékaři doprovodit, pokud budete chtít, můžeme ho informovat o vašem současném zdravotním stavu. Kontakt nemusíme přerušit ani při hospitalizaci, kdy za vámi můžeme docházet do nemocnice.

Když si to budete přát, pomůžeme vám vyhledat další organizace, které vám s vaším zdravotním stavem mohou pomoci. Podle našich zkušeností vám doporučíme tu nejvhodnější.

Pro řešení Vaší situace kontaktujte telefonicky nebo e-mailem Terénní tým nebo Centrum duševního zdraví v místě Vašeho bydliště. Kontakt si vyberte podle vašeho bydliště podle mapky zde.

JT Fixed Display