Co pro vás můžeme udělat ve vašem volném čase:

Jestli nechcete sedět sami doma, přijďte k nám.
Chcete něco zajímavého dělat nebo se i naučit?
Můžete se zúčastnit programu, který jsme pro vás připravili nebo jen tak posedět mezi lidmi v příjemném prostředí.

 

Klub POHODA

volny casKaždý všední den od 9 do 13 hodin funguje na Tuřanské 12 v Brně klub POHODA. Do něj můžete přijít na celou dobu, nebo klidně jen na jednu nebo dvě hodiny. V klubu je po celou dobu přítomný asistent denních služeb, se kterým se můžete domluvit, co byste chtěli dělat. Na některé dny máme program naplánovaný dopředu.

Například:

pondělí       trénink paměti 
úterý   vzdělávací a komunikační aktivity
středa   vaření
čtvrtek   výtvarka

 

Vedle toho máme k dispozici různé společenské a sportovní hry - ping-pongový stůl, fotbálek - počítač s internetem a hudební nástroje. Konkrétní program klubu POHODA můžete ovlivnit i vy, pokud byste měli chuť sami nějakou aktivitu pro ostatní klienty zorganizovat (i za pomoci asistenta denních služeb).

Klub POHODA je otevřen klientům, kteří mají s Centrem denních služeb Práh jižní Morava uzavřenou smlouvu. Využívání výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činností v Denním centru Pohoda je bezplatné.

 

Společné akce – odpolední a celodenní

V odpoledních hodinách (od 13 hod) pořádáme akce, kterých se mohou zúčastnit nejen uživatelé, jejich rodinní příslušníci a přátelé, ale i veřejnost. V pondělí je to Zahradní klub, v úterý Relaxační cvičení a ve čtvrtky oblíbený divadelní kroužek Za oponou.

Často chodíme během dne i na různé akce v centru Brna - navštěvujeme divadelní představení, výstavy, přednášky, hrajeme kuželky, chodíme do přírody a jezdíme na celodenní výlety do zajímavých měst. Pravidelně pořádáme na naší zahradě na Tuřanské táboráky.

Kontakt: Mgr. Veronika Sochorová, tel.: 730 517 653, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

JT Fixed Display